RMC Scrubby pad beige -béžový pad pro ruční nanášení olejů

Kód: R003227
32,67 Kč / ks 27 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Rubio Monocoat béžový ruční hranatý aplikační pad (scrub) ze syntetických vláken - ideální pro efektivní aplikaci a nanášení oleje na dřevěné povrchy v interiéru i exteriéru exteriéru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RRubio Monocoat béžový ruční hranatý aplikační pad (scrub) ze syntetických vláken - ideální pro efektivní aplikaci a nanášení oleje na dřevěné povrchy v interiéru i exteriéru exteriéru.

  • Pad je dostupný v rozměru 150 x 100 x 20 mm
  • Dokonalým partnerem pro aplikaci produktů na olejové bázi, jako je Oil Plus 2C a Hybrid Wood Protector
  • Díky svým vlastnostem je velmi účinný v rovnoměrném rozprostírání a vtírání oleje do dřeva.

S jeho absorbční schopností pomáhá oleji proniknout hlouběji do dřeva, což zajišťuje optimální ochranu a zároveň zachovává přirozený vzhled ať už pracujete v interiéru či exteriéru s minimálním ztrátovým množstvím oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Barva: béžová
Materiál: syntetické vlákno
Rozměr: 150mm x 100mm
Tloušťka: 20mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.