PŘEDÚPRAVA PODKLADU

Kouřový nebo jiný kreativní vzhled? S inovativními produkty od Rubio Monocoat můžete dřevo připravit pro unikátní efekty. Díky naší široké škále předúpravných produktů můžete dosáhnout individuálních a osobitých designových prvků, které zvýrazní krásu dřeva a poskytnou trvanlivou estetickou hodnotu vašim povrchům. POZOR!! Tyto produkty jsou předúpravou a samy o sobě nechrání dřevo. Pro maximální ochranu je nutné je kombinovat s jedním finálních ochranných produktů Rubio Monocoat.

Rubio Monocoat Precolor Easy je pokročilý podkladová nátěr navržený speciálně pro synergii s RMC Oil Plus 2C, s cílem vytvářet jedinečné a výrazné efekty na dřevěných plochách. Tato předbarva umožňuje kreativní manipulaci s barvami a kontrasty, přičemž zůstává zajištěna optimální molekulární vazba oleje RMC Oil Plus 2C s dřevem.

Rubio Monocoat Pre-Aging představuje vysoce kvalitní a nereaktivní předúpravu přinášející do designu dřeva nekonečné možnosti. S dostupností v 10 standardních odstínech nabízí barevné spektrum od světlejších odstínů až po tmavší kouřový vzhled. Tato škála barev umožňuje neomezenou kreativitu, kdy lze barvy míchat a kombinovat tak, aby vytvořily přesně ten odstín, který si zákazník přeje. Pre-Aging se snadno aplikuje a poskytuje optimální přípravu povrchu pro následné ošetření finálním ochranným olejem. Výsledek je nejen esteticky přitažlivý, ale také odolný a trvanlivý povrch, který zvýrazňuje krásu dřeva ve všech svých nuancích. 

 
 
2 položek celkem

Cena

446447
1446447

Značky

Položek k zobrazení: 2
RMC Pre Aging 100ml
INTERIÉR
od 369 Kč bez DPH
od 446,49 Kč / ks

Rubio Monocoat Pre-Aging je základní nátěr pro všechny dřevěné typy v 10 odstínech. Vytváří vzhled starého dřeva. Barevná škála od světlých po vintage. Možnost míchání pro individuální...

+ další
Kód: R001978
RMC precolor Easy 1L
INTERIÉR
od 369 Kč bez DPH
od 446,49 Kč / ks

Rubio Monocoat Precolor Easy nabízí pro dřevo v podobě podkladového nátěru mnoho kreativní barevné možnosti. Bezkonkurenční efekty a zachování přirozeného vzhledu dřeva.

+ další
Kód: R001680