HYBRID WOOD PROTECTOR

RMC Hybrid Wood Protector představuje ekologicky šetrný nátěr určený k ochraně dřeva v exteriéru. Je optimální pro použití na dřevěných fasádách, pergolách, garážových stáních, zahradních domech a podobných projektech. Je také vhodný pro terasy vyrobené z tropického i měkkého dřeva, sibiřského modřínu a termodřeva. Jeho hlavní výhodou je jednoduchá aplikace v jediné vrstvě! Díky výtěžnosti kolem 30 m2 z jednoho litru se jedná o produkt zajímavý nejen pro domácí uživatele, ale i pro profesionální použití při projektech a velkých zakázkách.

Další výhodou je snadná obnova nátěru. Pokud je třeba po letech obnovit povrchovou úpravu, není nutné starý nátěr zbrousit. Stačí použít čistič Exterior Wood Cleaner, nechat povrch uschnout a opět aplikovat jednu vrstvu oleje Hybrid Wood Protector.

V nabídce olejů Hybrid Wood Protector jsou dva druhy barev:

  1. Standardní barvy (12) - viz tato stránka
  2. Pop Colours (8) - najdete je ... (doplňte místo, kde by byl odkaz nebo pokračování)
3 položek celkem

Cena

145342
1145342

Značky

Položek k zobrazení: 3
Akcelerátor component B 1L
INTERIÉR EXTERIÉR
od 282 Kč bez DPH
od 341,22 Kč / ks

Rubio Monocoat Akcelerátor složka B pro rychlejší vytvrzování olejů a zvýšené odolnosti vůči oděru, což je klíčové pro dlouhodobou ochranu dřeva. Ideální pro parkety, pracovní desky,...

+ další
Kód: R002969
RMC Hybrid Wood Protector 1L
EXTERIÉR
od 137 Kč bez DPH
od 165,77 Kč / ks

Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector je olejový nátěr, který aplikací 1 vrstvy poskytuje poskytuje výraznou a efektivní ochranu venkovního dřeva proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

+ další
Kód: R000857
RMC Hybrid Wood Protector 1L
EXTERIÉR
od 120 Kč bez DPH
od 145,20 Kč / ks

Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector je olejový nátěr, který aplikací 1 vrstvy poskytuje poskytuje výraznou a efektivní ochranu venkovního dřeva proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

+ další
Kód: R000672