RMC Pad white - bílý (150x10mm)

Kód: R003257
52,03 Kč / ks 43 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Průměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Rubio Monocoat bílý kulatý aplikační pad ze syntetických vláken - ideální pro efektivní stírání přebytečného oleje a leštění olejovaných dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat bílý kulatý aplikační pad ze syntetických vláken - ideální pro efektivní stírání přebytečného oleje a leštění olejovaných dřevěných povrchů v interiéru i exteriéru

  • Tento kulatý pad je dostupný v průměrech 150 mm nebo 406 mm
  • Dokonalým partnerem pro stírání přebytečného oleje, jako je Oil Plus 2C a Hybrid Wood Protector,  z dřevěného povrchu
  • Díky svým vlastnostem je velmi účinný v absorbování přebytečného oleje z olejovaného dřeva a v dokonalém leštění.
  • Vhodný pro orbitální a excentrické ruční brusky (průměr 150 mm) i stroje na leštění podlah (průměr 406 mm).

S jeho absorbční schopností pomáhá setřít přebytečný olej z povrchu, což zajišťuje optimální množství oleje pro ochranu dřeva a zároveň zachovává jeho přirozený vzhled.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Barva: béžová
Materiál: syntetické vlákno
Průměr: 150mm nebo 406mm
Tloušťka: 10mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.