Certifikace EMICODE®-Label EC1 PLUS

EMICODE EC1, EC2 a EC1 PLUS jsou označení pro nízkoemisní produkty, která dominují na německém trhu s podlahovými lepidly a nachází uplatnění i v dalších evropských zemích, jako jsou Rakousko a Itálie. Tato certifikace je klíčová zejména pro výrobky, jako jsou lepidla, základní nátěry, plniva a tmely s nízkým obsahem VOC, a nátěry na parkety.

Produkty označené EMICODE EC1, EC2 a EC1 PLUS mají velmi nízké emise, což je potvrzeno etiketou EMICODE. Třídy EC1 a EC1 PLUS znamenají velmi nízké emise, a výrobky s těmito označeními jsou garantovány bezpečné pro lidské zdraví, neobsahují karcinogenní sloučeniny a podléhají přísným emisním kontrolám.

Výrobci, kteří získají toto označení, se zavazují k bezpečnému používání a jsou pravidelně kontrolováni. EMICODE EC1 PLUS navíc značí velmi nízké emise s dodatečným stupněm kontroly. Tato certifikace poskytuje informace o bezpečnosti a emisích výrobků, což je důležité pro konečné uživatele, architekty a všechny zúčastněné strany v procesu instalace podlah a stavebních produktů.

  • Oil Plus 2C dosáhl nejvyšší kategorie: označení EMICODE® EC1 PLUS (2010)