Rubio Monocoat Grease Remover - odstraňovač mastnoty

Kód: R001627 R003825 Zvolte variantu
INTERIÉR
396,88 Kč / ks 292,82 Kč / ks od 292,82 Kč / ks 328 Kč bez DPH 242 Kč bez DPH od 242 Kč bez DPH
Skladem (3 ks) Na cestě od dodavatele Zvolte variantu
Velikost balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
3.6.2024 10.6.2024 Zvolte variantu

Rubio Monocoat Grease Remover je sprej ideální pro rychlé odstranění čerstvých mastných skvrn ale i stop po podrážkách, po leštění podlah, či po zvýrazňovacích fixech z olejovaných povrchů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Grease Remover je sprej ideální pro rychlé odstranění čerstvých mastných skvrn z olejovaných povrchů. Doporučuje se použít okamžitě po vzniku skvrny, aby se zabránilo jejímu hlubšímu pronikání. Tento sprej není účinný pouze proti mastnotě, ale také odstraňuje stopy po podrážkách, po leštění podlah, ale i po zvýraznňvacích fixech. V případě neznámého původu skvrny je vhodné nejprve zkoušet běžné čisticí prostředky Rubio Monocoat Surface Care nebo All Natural Wood Cleaning Spray. Pokud tyto nepomohou, postupujte s odstraňovači skvrn Rubio Monocoat v pořadí: Rubio Monocoat Limespot Remover, Rubio Monocoat Grease Remover a nakonec Rubio Monocoat Tannin Remover

TECHNICKÉ SPECIFIKACE:

 • Physical state at 20 °C: liquid
 • Colour: clear, blue
 • Flash point: around 11 °C
 • Density: 0,806 kg/L - 0,850 kg/L
 • Solubility in water: 100%
 APLIKACE:
*První pokus o odstranění skvrn(y) udělejte pomocí Rubio Monocoat Surface Care nebo All Natural Wood Cleaner Spray (prostudujte si technický list pro použití). Pokud skvrnu neodstraníte, postupujte podle níže uvedených kroků*.
 • KROK 1. Nastříkejte Rubio Monocoat Grease Remover na skvrnu na dřevěném povrchu.
 • KROK 2. Nechte absorbovat 2 až 3 minuty.
 • KROK 3. Osušte hadříkem nebo papírovou utěrkou (neutírejte!).
 • KROK 4. Poté důkladně očistěte celý povrch. Použijte k tomu vlhký hadřík nebo vyčistěte pomocí Rubio Monocoat Surface Care.

TIPY A TRIKY:

 • Pro odstranění odolných skvrn možná budete muset výše uvedený postup několikrát opakovat, dokud skvrny úplně nezmizí.
 • Po ošetření Rubio Monocoat Grease Remover nebo pokud skvrna pronikla příliš hluboko do dřeva, může být nutné lokálně znovu nanést trochu oleje v původní barvě.
 • POZOR!!! Tento produkt nepoužívejte na následující povrchy: neošetřené dřevo, dřevo ošetřené jinými produkty než Rubio, Rubio InvisibleProtector.
 • Nepoužívejte odstraňovače skvrn Rubio Monocoat (odstraňovače taninu, mastnoty a vápenných skvrn) na povrchy předem ošetřené reaktivními produkty (reaktivní skvrny).
 
SKLADOVÁNÍ:
Výrobek lze skladovat až 12 měsíců. Skladujte v suchu a v původním obalu. Chraňte před mrazem.
 
BALENÍ: • 125 ml sprej • 500 ml ecosprej

Doplňkové parametry

Kategorie: DŘEVO V INTERIÉRU
Záruka: 1 rok
Barva: modrá průhledná
Fýzikální skupenství (20°C): kapalina
Hustota: 0,805 -0,850 kg/L
Vůně: charakteristická

Jak odstranit mastné skvrny s Rubio Monocoat Grease Remover?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.