Certifikace Greenguard Gold Certificate

GreenGuard_Gold_certificate-1  

Tento certifikát získal produkt Oil Plus 2C

Certifikát ke stažení zde: GREENGUARD Gold Certification_May 24

Tento certifikát je udělován pouze produktům určeným pro interiéry, které splňují velmi přísné normy ,

Produkt Oil Plus 2C ziskem certifikátu GREENGUARD GOLD ukazuje, že je bezpečný pro životní prostředí a lidské zdraví, neboť produkty, které získaly certifikaci GREENGUARD, jsou vědecky prokázány jako splňující některé z nejpřísnějších standardů pro chemické emise na světě. To pomáhá snižovat znečištění vnitřního ovzduší a riziko chemické expozice, zatímco přispívá k vytváření zdravějších ve vnitřních prostorách.

Jsme velmi hrdí na to, že jsme získali ZLATOU verzi tohoto certifikátu GREENGUARD, což je nejvyšší možná úroveň certifikace GREENGUARD a znovu to jen potvrzuje náš EcoConscious příběh. Vzhledem k tomu, že certifikát se zaměřuje na VOC, je to další potvrzení toho, že jsme bez VOC. Díky tomu lze Oil Plus 2C bezpečně používat v interiérech a je také bezpečný pro školy a zdravotnická zařízení.

Tento certifikát je důležitý také pro trhy mimo USA. Standardy certifikace GREENGUARD patří mezi nejpřísnější na světě, takže si můžete být jisti, že tyto certifikované produkty splňují své tvrzení. Získání tohoto certifikátu ukazuje, že zpřed sebou máme produkt špičkové kvality.