NÁVODY

NÁVOD APLIKACE:

  1. Smíchejte 5 dílů prášku Rubio® Monocoat Woodfiller Quick se 2 díly vody.
  2. Směs lze okamžitě použít.
  3. Nanášejte na dřevo čistou špachtlí.
  4. Doba zpracovatelnosti namíchané směsi - lze používat po dobu 35 minut, pokud je uchováván v uzavřené nádobě a při teplotě prostředí 20 °C.
  5. Ošetřené místo lze brousit po 2 hodinách (20°C a 40% relativní vlhkosti). Rubio® Monocoat Woodfiller Quick se může během zasychání mírně vyboulit.
  6. Čištění nářadí - použité nářadí lze čistit vodou

V případě nejasností napište na info@rybiomonocoat.cz nebo volejte na +420 737 108 685.

Untitled 1

 

NÁVOD APLIKACE:

1.     Broušení povrchu - důkladně zbavte povrch prachu pomocí průmyslového vysavače po jeho řádném přebrušování. Tento krok zajistí, že povrch bude bez nečistot a připraven k dalšímu zpracování.

2.     Čištění s RMC Cleaner - použijte přípravek RMC Cleaner k očištění připraveného povrchu. Tento čisticí prostředek efektivně odstraní zbytky nečistot a zanechá povrch připravený pro aplikaci oleje.

3.     Doba schnutí - nechte očištěné dřevo volně schnout po dobu 15 až 60 minut. Doba schnutí může variabilně záviset na množství použitého čisticího prostředku a okolních podmínkách.

Dbejte na důkladnost při přípravě povrchu, odstranění nečistot a následujte pokyny ohledně doby schnutí. Tím zajistíte, že povrch dřeva bude ideálně připraven pro následující kroky aplikace oleje.

V případě nejasností napište na info@rubiomonocoat.cz nebo volejte na +420 737 108 685.

QR Rubio Monocoat Cleaner