Rubio Microfiber Pad Set - sada pro čištění podlah

Kód: R005362
3 212,55 Kč / ks 2 655 Kč bez DPH
Na cestě od dodavatele
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Položka byla vyprodána…

Rubio Monocoat Microfiber Pad Set je aplikační sada s padem z mikrovlákna pro precizní nanášení produktů na předúpravu dřevěných povrchů na podlahy a pro účinné čištění olejovaných dřevěných povrchů v interiéru. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Microfiber Pad Set je aplikační sada s padem z mikrovlákna představující ideální nástroj pro precizní nanášení produktů na předúpravu dřevěných povrchů RMC  Pre-Aging nebo RMC Precolor Easy) na podlahy a pro účinné čištění olejovaných dřevěných povrchů v interiéru (pomocí RMC Universal Soap, RMC Surface Care nebo RMC Surface Cleaner). Sada je připravena k okamžitému použití, což z ní činí praktický doplněk pro každodenní údržbu dřevěných podlah. Její univerzálnost, optimální absorpce a precizní a rovnoměrné nanesení nanášeného produktu zajišťuje optimální výsledky při každé aplikaci.

Sada podložek je zvláště ideální pro péči o dřevěné podlahy, kde přináší nejen efektivní čištění, ale také precizní a rovnoměrnou aplikaci ochranných produktů. Bezproblémové a jednoduché používání této sady z mikrovlákna přispívá k rychlé a pohodlné údržbě dřevěných povrchů, zachovávajíc jejich krásu a odolnost.

Díky možnosti zakoupit podložky i samostatně můžete tuto sadu přizpůsobit svým individuálním potřebám.

Sada obsahuje: 1x prodlužovací tyč, 1x držák podložky a 1x podložka z mikrovlákna.

Doplňkové parametry

Kategorie: SADY PRODUKTŮ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.