Rubio Monocoat Spatula - špachtle na roztírání oleje

Kód: R007156
26,62 Kč / ks 22 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Rubio Monocoat Spatula - Ekologická stěrka vyrobená z recyklovaných plastů pro velmi efektivní nanášení a roztírání olejů při povrchových úpravách dřeva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Spatula - Ekologická stěrka vyrobená z recyklovaných plastů pro velmi efektivní nanášení a roztírání olejů při povrchových úpravách dřeva. Navržena je pro ruční aplikaci Oil Plus 2C na různé povrchy, ideálně na rovné, jako jsou stoly či pracovní desky. Díky své ergonomické konstrukci a vlastnostem poskytuje velmi efektivní výsledek a zajišťuje dokonalejší finální efekt.

Jednoduchá aplikace umožňuje pohodlné a efektivní nanesení produktu na povrch, což nejen zlepšuje zkušenost uživatele, ale také přispívá k ekonomické efektivitě tím, že umožňuje aplikovat přesně potřebné množství oleje bez zbytečného plýtvání. Tím se minimalizuje riziko nadměrné spotřeby produktu a zvyšuje se účinnost využití.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg

Aplikace oleje Rubio Monocoat Oil Plus 2C aplikační špachtlí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.