Rubio Monocoat vzorník barev malý Oil Plus 2C DELUXE MINI

Kód: M000105
INTERIÉR
1 197,90 Kč / ks 990 Kč bez DPH
Na cestě od dodavatele
Můžeme doručit do:
10.6.2024
Položka byla vyprodána…

Rubio Monocoat Oil Plus 2C vzorník barev DELUXE MINI je efektivní prostředek umožňující zákazníkům vizualizovat výsledný vzhled produktu po aplikaci oleje na hladce broušeném dubovém dřevě. Jednotlivé lamely mají rozměry 100x 60x 4 mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Rubio Monocoat Oil Plus 2C vzorník barev DELUXE MINI je efektivní prostředek umožňující zákazníkům vizualizovat výsledný vzhled produktu po aplikaci oleje na hladce broušeném dubovém dřevě. Jednotlivé lamely mají rozměry 100x 60x 4 mm. Výborný pomocník pro architekty, designéry a výrobce nábytku a podlah. Jeho kvalitní provedení ukazuje výsledný vzhled jejich produktu po aplikaci oleje na hladce broušeném dubovém dřevě.

Je klíčové, že vzorky jsou přizpůsobeny tomu konkrétnímu povrchu, jaký bude skutečně použitý na daném dřevěném výrobku. 

Doplňkové parametry

Kategorie: VZORNÍKY A VZORKY
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Počet odstínů: 40
Velikost lamel: 100 x 60 x 4 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.