Sada malých kelímků 10ks

Kód: M10X100
INTERIÉR EXTERIÉR
27 Kč / ks 22,31 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Sadu 10ks čirých kelímků o objemu 100 ml bez potisku, které jsou ideální pro zkoušení dávkování a míchání Rubio olejů v menších množstvích. Tyto míchací kelímky z čirého polyethylenu zajišťují jednoduché, efektivní a dokonalé míchání směsi olejů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení 10ks průhledných kelímků s objemem 100 ml, které jsou vhodné pro precizní dávkování a míchání Rubio olejů v menších dávkách. Tyto kelímky jsou vyrobeny z průhledného polyethylenu, což umožňuje snadné sledování procesu míchání. Díky nim můžete jednoduše a efektivně dosáhnout dokonalého spojení oleje s akcelerátorem nebo odladění správného odstínu a zaručit optimální kvalitu směsi.

V balení je 10 x 100ml kelímek.

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.