ČIŠTĚNÍ

Pro bezpečné a účinné čištění dřeva v exteriéru nabízíme širokou škálu produktů od Rubio Monocoat.

All Natural Wood Cleaner je ekologicky šetrný čistič s samočistícím a dlouhodobým účinkem, vhodný pro veškeré dřevěné povrchy. Jeho bezpečná a odolná formulace zajišťuje efektivní odstranění nečistot a zároveň chrání dřevo.

Pro jednodušší aplikaci je k dispozici All Natural Wood Cleaner SPRAY, který ve spreji nabízí stejné vlastnosti jako původní čistič. Jeho uživatelsky příjemný design a samočistící účinek usnadňují čištění a údržbu dřevěných ploch.

Rubio Monocoat Disinfectant Spray přináší další vrstvu péče. Tento rychleschnoucí sprej nejen dezinfikuje dřevěné povrchy, ale také efektivně ničí viry a bakterie, poskytující tak bezpečné a hygienické prostředí.

Pro externí dřevěné plochy, jako jsou terasy a fasády, je tu Rubio Monocoat Exterior Soap. Toto ekologické mýdlo s dlouhotrvajícím účinkem nejen čistí, ale také ošetřuje a vyživuje dřevo, poskytující mu optimální péči a ochranu.

Inovativní Rubio Monocoat Exterior Soap Ecospray pak představuje "dva v jednom" sprej pro čištění, ošetření a vyživování externích dřevěných ploch, zajišťující jednoduchou a efektivní péči o terasy a zahradní nábytek.

3 položek celkem

Cena

158448
1158448

Značky

Položek k zobrazení: 3
All Natural Wood Cleaner Alpine Meadow 300ml
INTERIÉR EXTERIÉR
od 131 Kč bez DPH
od 158,51 Kč / ks

All Natural Wood Cleaner je bezpečný, ekologický, odolný a uživatelsky příjemný čistič na veškeré dřevěné povrchy se samočistícím a dlouhodobým účinkem.

+ další
Kód: R004531
Rubio Monocoat All Natural Wood Cleaner Spray Alpine Meadow 500 ml
INTERIÉR EXTERIÉR
od 241 Kč bez DPH
od 291,61 Kč / ks

All Natural Wood Cleaner SPRAY je bezpečný, ekologický, odolný a uživatelsky příjemný čistič ve spreji na veškeré dřevěné povrchy se samočistícím a dlouhodobým účinkem.

+ další
Kód: R003851
RMC Exterior Soap 5L
EXTERIÉR
od 370 Kč bez DPH
od 447,70 Kč / ks

Rubio Monocoat Exterior Soap je ekologické, vysoce účinné mýdlo s čistícím, ošetřujícím a vyživujícím dlouhotrvajícím účinkem k čištění externích dřevěných povrchů (terasy, fasády,...

+ další
Kód: R001262