RMC Microfiber Pad - podložka z mikrovlákna

Kód: R003358
914,76 Kč / ks 756 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Rubio Monocoat Microfiber Pad je podložka z mikrovlákna pro bezchybnou aplikaci produktů a efektivní čištění olejovaných povrchů v interiéru. Rozměr: 130 x 280mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Microfiber Pad je podložka z mikrovlákna pro bezchybnou aplikaci produktů a efektivní čištění olejovaných povrchů v interiéru. Díky své všestrannosti se stává ideálním pomocníkem při nanášení i čištění a perfektně se hodí pro úpravu a ošetřování dřevěných podlah,

Hodně se používá pro rovnoměrné nanášení produktů na předúpravu dřevěných povrchů RMC  Pre-Aging nebo RMC Precolor Easy) na podlahy a pro účinné čištění olejovaných dřevěných povrchů v interiéru (pomocí RMC Universal Soap, RMC Surface Care nebo RMC Surface Cleaner).  

  • Ideální pro péči o dřevěné podlahy
  • Efektivní čištění
  • Precizní a rovnoměrné nanášení čistících i ochranných produktů
  • Bezproblémové a jednoduché používání
  • Rychlá a pohodlná údržbě dřevěných povrchů, zachovávajíc jejich krásu a odolnost.

Tato podložka z mikrovlákna není jen individuálně dostupná, ale je i součástí praktické sady Rubio Monocoat Microfiber Pad Set - sada pro čištění podlah. 

Rozměr: 130 x 280mm.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.