OŽIVENÍ A RENOVACE POVRCHU

Pro dokonalou renovaci a obnovu dřevěného povrchu v exteriéru, bez ohledu na vertikální nebo horizontální orientaci dřeva, představujeme optimální řešení kombinací produktů od Rubio Monocoat. Pro horizontální a vertikální dřevo doporučujeme začít procesem čištění a přípravy pomocí Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner spolu s Rubio Monocoat DuroGrit. Po očištění povrchu se aplikuje Rubio DuroGrit jako revoluční olej pro venkovní dřevěné plochy, spojující barvení a ochranu v jediné vrstvě. Jeho inovativní technologie FibreGrit s dřevitými vlákny zajišťuje neuvěřitelnou UV ochranu, extrémní odolnost a trvanlivost, pro fasády, terasy, ploty, zahradní nábytek atd. Jednoduchá aplikace a údržba podtrhávají výjimečné vlastnosti tohoto unikátního produktu. Tato kombinace RMC Exterior Wood Cleaner a RMC DuroGrit vytváří krásnou a odolnou povrchovou úpravu, která účinně a dlouhodobě odolává vlivům povětrnosti. Horizontální dřevo by se mělo tímto systémem ošetřovat každé 2 roky, vertikální dřevo 3-5 let. 

#Showmore#

Pro horizontální dřevo můžeme použít kombinaci produktů Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner spolu s Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector a Rubio Monocoat Acellerator komp. B. Tato kombinace nejen chrání dřevo v extrémních venkovních podmínkách, ale také mu dodává odolnost a estetický vzhled. Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner tvoří první krok a jeho efektivní složení nejen důkladně odstraňuje nečistoty a povrchové nečistoty, ale také připravuje dřevo na další kroky. Následuje Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector, který přináší horizontálnímu dřevu nejen ochrannou vrstvu, ale i estetický vzhled a odolnou bariéru proti vlivům povětrnosti. Přimícháním akcelerátoru Rubio Monocoat Acellerator komp. B k Hybrid Wood Protector se celý proces posouvá na vyšší úroveň. Akcelerátor zvyšuje odolnost povrchu dřeva vůči nepříznivým vlivům počasí a posiluje jeho strukturu, čímž zvyšuje odolnost vůči extrémním venkovním podmínkám a přispívá k dlouhodobému zachování přirozeného půvabu chráněného dřeva. Tímto systémem by se mělo horizontální dřevo obnovovat každé 1-2 roky.

Pro vertikální dřevo je ideální kombinace Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner, Rubio Monocoat WoodCream a Rubio Monocoat WoodCream Softener. Tato sada produktů nejen čistí povrch, ale také ho chrání a zároveň dodává dřevu krásný a přirozený vzhled. Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner díky své efektivní formulaci nejen účinně vyčišťuje povrch od nečistot a připravuje dřevo na další kroky renovace. Aplikací produktu Rubio Monocoat WoodCream, vertikální dřevo dostává nejen velmi důležitou ochrannou vrstvu proti povětrnostním vlivům, ale také atraktivní vzhled díky různým dostupným odstínům. Přidáním Rubio Monocoat WoodCream Softener jste schopni upravit intenzitu barev oleje, ale také zlepšit si aplikační podmínky. Výsledkem je nejen harmonická barevná tonalita, ale také zjednodušení procesu aplikace a vynikající ochrana vertikálního dřeva s dlouhodobým estetickým a odolným vzhledem. ošetření vertikálního dřeva ošetřeného touto kombinací produktů se obnovuje každých 5 let.

S těmito precizně vybranými kombinacemi produktů od Rubio Monocoat můžete dosáhnout optimální renovace a obnovy dřevěného povrchu v exteriéru, a to s důvěrou v kvalitu a výkonnost těchto specializovaných produktů.

7 položek celkem

Cena

145367
1145367

Značky

Položek k zobrazení: 7
Akcelerátor component B 1L
EXTERIÉR INTERIÉR
od 282 Kč bez DPH
od 341,22 Kč / ks

Rubio Monocoat Akcelerátor složka B pro rychlejší vytvrzování olejů a zvýšené odolnosti vůči oděru, což je klíčové pro dlouhodobou ochranu dřeva. Ideální pro parkety, pracovní desky,...

+ další
Kód: R002969
RMC Hybrid Wood Protector 1L
EXTERIÉR
od 137 Kč bez DPH
od 165,77 Kč / ks

Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector je olejový nátěr, který aplikací 1 vrstvy poskytuje poskytuje výraznou a efektivní ochranu venkovního dřeva proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

+ další
Kód: R000857
RMC Hybrid Wood Protector 1L
EXTERIÉR
od 120 Kč bez DPH
od 145,20 Kč / ks

Rubio Monocoat Hybrid Wood Protector je olejový nátěr, který aplikací 1 vrstvy poskytuje poskytuje výraznou a efektivní ochranu venkovního dřeva proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.

+ další
Kód: R000672
Rubio Monocoat Durogrit 1L
EXTERIÉR
od 144 Kč bez DPH
od 174,24 Kč / ks

Rubio DuroGrit je inovativní olej obohacený dřevěnými vlákny a využívající technologii FibreGrit, který v jediné vrstvě pro všechny venkovní dřevěné povrchy získává velmi vysokou a...

+ další
Kód: R008238
Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner 5L
EXTERIÉR
od 120 Kč bez DPH
od 145,20 Kč / ks

Rubio Monocoat Exterior Wood Cleaner je všestranný čistič pro venkovní dřevo, který účinně čistící dřevěné terasy, fasády a pergoly a připravuje je pro novou ochrannou vrstvu oleje.

+ další
Kód: R000633
Rubio Monocoat WoodCream 1L
EXTERIÉR
od 144 Kč bez DPH
od 174,24 Kč / ks

Rubio Monocoat WoodCream je hustý hydrofobní nátěr na vertikální dřevo v exteriéru na bázi vosků, propustný pro vzduch, odolný proti vodě, reguluje vlhkost, odolává vodě a má schopnost...

+ další
Kód: R004716
Rubio Monocoat WoodCream Softener 1L
EXTERIÉR
od 303 Kč bez DPH
od 366,63 Kč / ks

Rubio WoodCream Softener je umožňuje snížit intenzitu barev Rubio WoodCream a vytvoří transparentnější vzhled nebo při smíchání s barvami z WoodCream Grey Collection vytváří okamžitý...

+ další
Kód: R000401