RMC Scrubby držák padů

Kód: R003261
223,85 Kč / ks 185 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Rubio Monocoat Scrubby držák padů je skvělý nástroj pro ruční aplikaci olejových produktů Rubio. Snadné přilnutí ručních červených, béžových nebo bílých Scrubby aplikačních padů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rubio Monocoat Scrubby držák padů je skvělý nástroj pro ruční aplikaci olejových produktů Rubio, jako je Oil Plus 2C a Hybrid Wood Protector. Snadné přilnutí ručních červených, béžových nebo bílých Scrubby aplikačních padů.

Tento praktický nástroj je navržen tak, aby snadno a velmi pevně držel aplikační pad a usnadnil nanášení oleje, zjednodušil jeho aplikaci a efektivním přítlakem umožnil oleji proniknout do dřeva o něco hlouběji. Držák padů Rubio Monocoat Scrubby je ideální pro masírování oleje do dřevěných vláken, což zlepšuje jeho absorpci a pomáhá vytvořit vizuálně krásný, rovnoměrný a odolný povrch. 

Rozměr 150 x 100mm.

 
 
 Doplňkové parametry

Kategorie: NÁŘADÍ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

HISTORIE RUBIO MONOCOAT

Historie společnosti Muylle-Facon sahá až do roku 1906, kdy byla založena s zaměřením na výrobu vysoce kvalitních kytů a tmelů pro dřevařský a sklenářský průmysl. Postupem času se rozšířila na stavební chemikálie, zejména na vodotěsné nátěry a tmely pro stavebnictví, které odolávaly vlivům vody.

V roce 1962 společnost představila první sortiment výrobků zaměřených na péči o dřevo a jeho ochranu před povětrnostními podmínkami. Během dalších let se díky úzké spolupráci mezi oddělením vývoje a odborníky z oblasti dřevařského průmyslu podařilo vytvořit a uvést na trh několik zajímavých produktů v oblasti povrchových úprav dřeva.

V roce 2000 začala společnost Muylle-Facon rozvíjet olej založený na inovativní technologii molekulární vazby, kterou vyvinul Dr. George Barrell. Tato technologie představovala průlom v péči o dřevo a vedla k vytvoření produktu, který nabízel efektivní ochranu dřeva v jediné vrstvě. Po několika letech výzkumu to nakonec vyústilo v roce 2005 v uvedení na trh revoluční jednovrstvý systém na ochranu dřeva: olej Rubio Monocoat OIL PLUS 2C.

Dnes jsou produkty Rubio Monocoat mezinárodně uznávané pro svou vysokou kvalitu a dostupnou cenu. Obchodní síť společnosti zahrnuje přes 90 zemí po celém světě, od Austrálie přes Asii a Evropu až po Spojené státy, čímž tyto produkty dosahují široké distribuce a uznání mezi zákazníky po celém světě.